Prodej Nemovitosti s Profesionálním Přístupem

Získáte více, než si možná myslíte

Představte si, že stojíte před rozhodnutím prodat svou nemovitost. Možná jste zvažovali, že byste to zvládli sami, abyste ušetřili na provizi realitní kanceláři. To je pochopitelné, ale často se stane, že amatérský přístup vede k chybám, které mohou být nakonec finančně náročnější, než by byla provize. Dovolte nám vám ukázat, jak Plzeňskýservis může udělat váš prodej nemovitosti efektivnějším a výnosnějším.

Odborný Tržní Odhad a Strategie

Správně stanovená prodejní cena je klíčová pro úspěšný prodej. Naše realitní kancelář vám pomůže s tržním odhadem a navrhne strategii, která bude přesně odpovídat vašim potřebám.

Důkladná Příprava Nemovitosti

Dnešní trh vyžaduje více než jen pár fotek a popis na bezplatném serveru. Provést home staging, zajistit profesionální fotografování a připravit atraktivní prezentaci je nezbytné pro zaujetí potenciálních kupců.

Inovativní Inzerce a Marketing

Chcete, aby se o vaší nemovitosti vědělo? Naše realitní kancelář vám zajistí inzerci na realitních serverech, propagaci na sociálních sítích a další moderní marketingové aktivity.

Kvalitní Prohlídky se Zájemci

Nemovitostní prohlídky jsou klíčovým okamžikem, ve kterém se rozhoduje, zda se zájemci stanou kupujícími. Naši zkušení makléři mají schopnosti, které vám mohou přinést více, než byste si možná mysleli

Právní Bezpečnost

Zpracování smluvní dokumentace je klíčové a mělo by být svěřeno odborníkovi s právním vzděláním. Naše realitní kancelář vás v této oblasti ochrání.

Peníze v Bezpečí

Chcete mít jistotu, že kupní cena bude v bezpečí? Naše kancelář zajišťuje, že peníze budou správně uloženy a řízeny.

Profesionální Předání Nemovitosti

Zajišťujeme bezproblémové předání nemovitosti a řešíme administrativní záležitosti.

Investujte do úspěšného prodeje nemovitosti s Plzeňskýservisem a získáte více, než si možná myslíte. Můžeme vám pomoci dosáhnout vyšší prodejní ceny o 10-15%, což v konečném důsledku přesahuje provizi realitní kanceláře (obvykle 3-5%). Nezáleží na tom, zda prodáváte nebo kupujete, realitní makléř vám stojí po boku a hájí vaše zájmy. 

Plzeňskýservis – Profesionální Přístup k Prodeji Vaší Nemovitosti.