„Jak si zařídit byt jako profesionál? 5 praktických tipů pro dokonalou domácnost“

Zařizování domácnosti se může zdát jako náročný úkol. Vybrat správný nábytek a doplňky, spolu je zkombinovat a následně uložit do prostoru je dlouhý proces. Když ale víte, jak na to, všechno je mnohem rychlejší. Zařiďte si svou domácnost jako profesionál a těšte se z těch nejlepších výsledků.

  1. Vyberte si styl bydlení: Ještě předtím, než se pustíte do samotného zařizování, musíte si vybrat nějaký styl bydlení. Pokud inklinujete k něčemu jednoduššímu, vyberte si čistý minimalismus. Když hledáte něco silnějšího, nebojte se severského stylu. Pro milovníky elegance je vhodný francouzský venkovský trend. Pro ty, kdo rádi cestují v čase, je výborný futurismus nebo jeho přesný opak vintage či retro.

  2. Začněte základním nábytkem: Po výběru stylu začněte výběrem základního nábytku. V domácnosti představuje dominantu a nastoluje atmosféru. V obývacím pokoji jsou to skříňky a sedačka. V kuchyni zase vitríny, skříňky a jídelní stůl. Pro ložnici je nejdůležitějším kouskem postel.

  3. Zvolte stylové doplňky: Podle stylu a hlavního nábytku vybírejte doplňky. Snažte se však, aby měli i nějakou přidanou hodnotu. Praktické dekorace zajistí, že poté, co je koupíte, nezůstanou jen tak stát na poličce.

  4. Nezapomeňte na detaily: Vedou přes ložnici nějaké kabely? Posuňte je ke zdi a snažte se je zakrýt tak, abyste je neviděli. Spotřebiče můžete zvolit vestavné, aby nenarušovaly moderní vzhled domácnosti a vytvářely jednu linii.

  5. Vše zakončíte elektronikou: Ke konci do interiéru přineste ještě elektroniku, kterou vše ukončíte. Kromě klasiky, jako je televize nebo mikrovlnka, můžete také zvolit praktické vychytávky. Do této kategorie patří robotické vysavače, kávovary s desítkami funkcí nebo inteligentní osvětlení.

Způsobů, jak zařídit domácnost, je mnoho. Řiďte se tím, co máte rádi a uvidíte, že se dostanete k těm nejlepším výsledkům.